"Goed, Les Zyrgomatik dus, aangeprezen als 'twee straatartiesten van het zuiverste soort'. Voor het café staan twee broodmagere types, die in een mengeling van slapstick, aandoenlijkheid en steenkolenengels vier rijen dik publiek vermaken. En nét als je genoeg hebt van die gespeelde onhandigheid, doen ze toch weer een knap kunstje met een bal waardoor je blijft hangen."
reacties op dit artikel
#1 | 04-06-12 | Marianne
100% straatbeeld ,
heel Nederland .
#2 | 04-06-12 | jan graafland
Ik herkende dat oude model meteen.
Ik had eens zo'n Opel Kadett in menierood.
Het kreng wilde maar niet roesten.
Als ik niet voor autoloosheid had gekozen,
had ik erin gereden tot mijn dood.
#3 | 04-06-12 | Huub
Ah, een wiskundig proefje: Hoe verdeel ik zo op het oog deze bal met een diameter van 26,9 cm zodanig dat elk deel naadloos past in elk van de tien gegeven rechthoeken van 2,8 x 6,2 cm?
Niks daarvan dus. Een bol is een ondeelbaar randloos hyperbolisch lichaam. Kan je uren over denken maar in de tussentijd zou ik zeggen: gooi die bal nou maar weer naar je vriendje want die staat te wachten.
.
#4 | 04-06-12 | cor zwart
er gebeurt altijd wat
in de herenstraat
tof buurtje
die korte akkeren
#5 | 04-06-12 | Marianne
Probeert de bal in het doel te mikken ,
de putdeksel, onbedoeld wiskundig proefje
of IQ probleem ?
#6 | 05-06-12 | cor zwart
hyperbolische bol met gelijke straal vanat het middelpunt tot alle punten op het oppervlak
de wiskunde staat toch voor niets..........
maar m'n sinaasappeltje eet ik wel degelijk in partjes........
#7 | 05-06-12 | Marianne
Randloos hyperbolisch heelal ,
kun je ook gek van worden ,
IQ tekort om er maar iets van te vatten .